Skyworks Solutions Inc. 510ACA000383BAG
Part No.:
510ACA000383BAG
Datasheet:
Anpu510ACA000383BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 383.0000KHZ LVPECL
Frequency:
383 kHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510ACA000383BAG on Anpu?
3. Are the 510ACA000383BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510ACA000383BAG?
Image 510ACA000383BAGR 510ACA000383BAG
Part Number 510ACA000383BAGR 510ACA000383BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 383 kHz 383 kHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.071" (1.80mm)