Skyworks Solutions Inc. 510ACA113M750AAG
Part No.:
510ACA113M750AAG
Datasheet:
Anpu510ACA113M750AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 113.7500MHZ LVPECL
Frequency:
113.75 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510ACA113M750AAG on Anpu?
3. Are the 510ACA113M750AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510ACA113M750AAG?
Image 510ACA113M750AAGR 510ACA113M750AAG
Part Number 510ACA113M750AAGR 510ACA113M750AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 113.75 MHz 113.75 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)