Skyworks Solutions Inc. 510ACA133M330BAG
Part No.:
510ACA133M330BAG
Datasheet:
Anpu510ACA133M330BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 133.3300MHZ LVPECL
Frequency:
133.33 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510ACA133M330BAG on Anpu?
3. Are the 510ACA133M330BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510ACA133M330BAG?
Image 510ACA133M330BAGR 510ACA133M330BAG
Part Number 510ACA133M330BAGR 510ACA133M330BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 133.33 MHz 133.33 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)