Skyworks Solutions Inc. 510ACA135M000AAG
Part No.:
510ACA135M000AAG
Datasheet:
Anpu510ACA135M000AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 135.0000MHZ LVPECL
Frequency:
135 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510ACA135M000AAG on Anpu?
3. Are the 510ACA135M000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510ACA135M000AAG?
Image 510ACA135M000AAGR 510ACA135M000AAG
Part Number 510ACA135M000AAGR 510ACA135M000AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 135 MHz 135 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)