Skyworks Solutions Inc. 510ACA161M133AAG
Part No.:
510ACA161M133AAG
Datasheet:
Anpu510ACA161M133AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 161.1330MHZ LVPECL
Frequency:
161.133 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510ACA161M133AAG on Anpu?
3. Are the 510ACA161M133AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510ACA161M133AAG?
Image 510ACA161M133AAGR 510ACA161M133AAG
Part Number 510ACA161M133AAGR 510ACA161M133AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 161.133 MHz 161.133 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)