Skyworks Solutions Inc. 510ACA200M000BAGR
Part No.:
510ACA200M000BAGR
Datasheet:
Anpu510ACA200M000BAGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
200 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510ACA200M000BAGR on Anpu?
3. Are the 510ACA200M000BAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510ACA200M000BAGR?
Image 510ACA200M000BAGR
Part Number 510ACA200M000BAGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si510
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 200 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 43mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm)