Skyworks Solutions Inc. 510ACA212M500BAGR
Part No.:
510ACA212M500BAGR
Datasheet:
Anpu510ACA212M500BAGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
212.5 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 510ACA212M500BAGR on Anpu?
3. Are the 510ACA212M500BAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510ACA212M500BAGR?
Image 510ACA212M500BAGR
Part Number 510ACA212M500BAGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si510
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 212.5 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 43mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)