Skyworks Solutions Inc. 510ACA25M0000AAG
Part No.:
510ACA25M0000AAG
Datasheet:
Anpu510ACA25M0000AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVPECL
Frequency:
25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510ACA25M0000AAG on Anpu?
3. Are the 510ACA25M0000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510ACA25M0000AAG?
Image 510ACA25M0000AAGR 510ACA25M0000AAG
Part Number 510ACA25M0000AAGR 510ACA25M0000AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 25 MHz 25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)