Skyworks Solutions Inc. 510ACB153M600AAG
Part No.:
510ACB153M600AAG
Datasheet:
Anpu510ACB153M600AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVPECL
Frequency:
153.6 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510ACB153M600AAG on Anpu?
3. Are the 510ACB153M600AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510ACB153M600AAG?
Image 510ACB153M600AAGR 510ACB153M600AAG
Part Number 510ACB153M600AAGR 510ACB153M600AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 153.6 MHz 153.6 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)