Skyworks Solutions Inc. 510ACB18M4320BAG
Part No.:
510ACB18M4320BAG
Datasheet:
Anpu510ACB18M4320BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 18.4320MHZ LVPECL
Frequency:
18.432 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510ACB18M4320BAG on Anpu?
3. Are the 510ACB18M4320BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510ACB18M4320BAG?
Image 510ACB18M4320BAGR 510ACB18M4320BAG
Part Number 510ACB18M4320BAGR 510ACB18M4320BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 18.432 MHz 18.432 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)