Skyworks Solutions Inc. 510BAA150M000AAG
Part No.:
510BAA150M000AAG
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Anpu510BAA150M000AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Series:
Si510
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Strip
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
150 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510BAA150M000AAG on Anpu?
3. Are the 510BAA150M000AAG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510BAA150M000AAG?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 510BAA150M000AAGR 510BAA150M000AAG
Part Number 510BAA150M000AAGR 510BAA150M000AAG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si510 Si510
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 150 MHz 150 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±50ppm ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)