Skyworks Solutions Inc. 510BAA156M250AAG
Part No.:
510BAA156M250AAG
Datasheet:
Anpu510BAA156M250AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510BAA156M250AAG on Anpu?
3. Are the 510BAA156M250AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510BAA156M250AAG?
Image 510BAA156M250AAGR 510BAA156M250AAG
Part Number 510BAA156M250AAGR 510BAA156M250AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 156.25 MHz 156.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±50ppm ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)