Skyworks Solutions Inc. 510BAA156M250CAG
Part No.:
510BAA156M250CAG
Datasheet:
Anpu510BAA156M250CAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 510BAA156M250CAG on Anpu?
3. Are the 510BAA156M250CAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510BAA156M250CAG?
Image 510BAA156M250CAGR 510BAA156M250CAG
Part Number 510BAA156M250CAGR 510BAA156M250CAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 156.25 MHz 156.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±50ppm ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) 0.043" (1.10mm)