Skyworks Solutions Inc. 510BBA108M000AAG
Part No.:
510BBA108M000AAG
Datasheet:
Anpu510BBA108M000AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 108.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
108 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510BBA108M000AAG on Anpu?
3. Are the 510BBA108M000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510BBA108M000AAG?
Image 510BBA108M000AAGR 510BBA108M000AAG
Part Number 510BBA108M000AAGR 510BBA108M000AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 108 MHz 108 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)