Skyworks Solutions Inc. 510BBA125M003AAG
Part No.:
510BBA125M003AAG
Datasheet:
Anpu510BBA125M003AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0030MHZ LVDS SMD
Frequency:
125.003 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510BBA125M003AAG on Anpu?
3. Are the 510BBA125M003AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510BBA125M003AAG?
Image 510BBA125M003AAGR 510BBA125M003AAG
Part Number 510BBA125M003AAGR 510BBA125M003AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 125.003 MHz 125.003 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)