Skyworks Solutions Inc. 510BBA127M213AAG
Part No.:
510BBA127M213AAG
Datasheet:
Anpu510BBA127M213AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 127.2130MHZ LVDS SMD
Frequency:
127.213 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510BBA127M213AAG on Anpu?
3. Are the 510BBA127M213AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510BBA127M213AAG?
Image 510BBA127M213AAGR 510BBA127M213AAG
Part Number 510BBA127M213AAGR 510BBA127M213AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 127.213 MHz 127.213 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)