Skyworks Solutions Inc. 510BBA127M400AAG
Part No.:
510BBA127M400AAG
Datasheet:
Anpu510BBA127M400AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 127.4000MHZ LVDS SMD
Frequency:
127.4 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510BBA127M400AAG on Anpu?
3. Are the 510BBA127M400AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510BBA127M400AAG?
Image 510BBA127M400AAGR 510BBA127M400AAG
Part Number 510BBA127M400AAGR 510BBA127M400AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 127.4 MHz 127.4 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)