Skyworks Solutions Inc. 510BBA128M000AAG
Part No.:
510BBA128M000AAG
Datasheet:
Anpu510BBA128M000AAG.pdf
Description:
OSC XO 128.000MHZ LVDS SMD
Height - Seated (Max):
1. How to order 510BBA128M000AAG on Anpu?
3. Are the 510BBA128M000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510BBA128M000AAG?
Image 510BBA128M000AAGR 510BBA128M000AAG
Part Number 510BBA128M000AAGR 510BBA128M000AAG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si510 *
Package/Case 6-SMD, No Lead -
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal -
Type XO (Standard) -
Frequency 128 MHz -
Function Enable/Disable -
Output LVDS -
Voltage - Supply 3.3V -
Frequency Stability ±25ppm -
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA -
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount -
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) -