Skyworks Solutions Inc. 510BBA134M800AAG
Part No.:
510BBA134M800AAG
Datasheet:
Anpu510BBA134M800AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 134.8000MHZ LVDS SMD
Frequency:
134.8 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510BBA134M800AAG on Anpu?
3. Are the 510BBA134M800AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510BBA134M800AAG?
Image 510BBA134M800AAGR 510BBA134M800AAG
Part Number 510BBA134M800AAGR 510BBA134M800AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 134.8 MHz 134.8 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)