Skyworks Solutions Inc. 510BBA70M6560AAG
Part No.:
510BBA70M6560AAG
Datasheet:
Anpu510BBA70M6560AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 70.6560MHZ LVDS SMD
Frequency:
70.656 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510BBA70M6560AAG on Anpu?
3. Are the 510BBA70M6560AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510BBA70M6560AAG?
Image 510BBA70M6560AAGR 510BBA70M6560AAG
Part Number 510BBA70M6560AAGR 510BBA70M6560AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 70.656 MHz 70.656 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)