Skyworks Solutions Inc. 510BBB200M000BAG
Part No.:
510BBB200M000BAG
Datasheet:
Anpu510BBB200M000BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
200 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510BBB200M000BAG on Anpu?
3. Are the 510BBB200M000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510BBB200M000BAG?
Image 510BBB200M000BAGR 510BBB200M000BAG
Part Number 510BBB200M000BAGR 510BBB200M000BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 200 MHz 200 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)