Skyworks Solutions Inc. 510BCA148M352AAG
Part No.:
510BCA148M352AAG
Datasheet:
Anpu510BCA148M352AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 148.3520MHZ LVDS SMD
Frequency:
148.352 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510BCA148M352AAG on Anpu?
3. Are the 510BCA148M352AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510BCA148M352AAG?
Image 510BCA148M352AAGR 510BCA148M352AAG
Part Number 510BCA148M352AAGR 510BCA148M352AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 148.352 MHz 148.352 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)