Skyworks Solutions Inc. 510BCA50M0220AAG
Part No.:
510BCA50M0220AAG
Datasheet:
Anpu510BCA50M0220AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 50.0220MHZ LVDS SMD
Frequency:
50.022 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510BCA50M0220AAG on Anpu?
3. Are the 510BCA50M0220AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510BCA50M0220AAG?
Image 510BCA50M0220AAGR 510BCA50M0220AAG
Part Number 510BCA50M0220AAGR 510BCA50M0220AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 50.022 MHz 50.022 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)