Skyworks Solutions Inc. 510BCA79M2000BAG
Part No.:
510BCA79M2000BAG
Datasheet:
Anpu510BCA79M2000BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 79.2000MHZ LVDS SMD
Frequency:
79.2 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510BCA79M2000BAG on Anpu?
3. Are the 510BCA79M2000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510BCA79M2000BAG?
Image 510BCA79M2000BAGR 510BCA79M2000BAG
Part Number 510BCA79M2000BAGR 510BCA79M2000BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 79.2 MHz 79.2 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)