Skyworks Solutions Inc. 510CCA78M1250AAG
Part No.:
510CCA78M1250AAG
Datasheet:
Anpu510CCA78M1250AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 78.1250MHZ CMOS SMD
Frequency:
78.125 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510CCA78M1250AAG on Anpu?
3. Are the 510CCA78M1250AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510CCA78M1250AAG?
Image 510CCA78M1250AAGR 510CCA78M1250AAG
Part Number 510CCA78M1250AAGR 510CCA78M1250AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 78.125 MHz 78.125 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)