Skyworks Solutions Inc. 510CCA81M3600AAG
Part No.:
510CCA81M3600AAG
Datasheet:
Anpu510CCA81M3600AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 81.3600MHZ CMOS SMD
Frequency:
81.36 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510CCA81M3600AAG on Anpu?
3. Are the 510CCA81M3600AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510CCA81M3600AAG?
Image 510CCA81M3600AAGR 510CCA81M3600AAG
Part Number 510CCA81M3600AAGR 510CCA81M3600AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 81.36 MHz 81.36 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)