Skyworks Solutions Inc. 510DBA156M250BAG
Part No.:
510DBA156M250BAG
Datasheet:
Anpu510DBA156M250BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCSL SMD
Frequency:
156.25 MHz
Output:
HCSL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
44mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510DBA156M250BAG on Anpu?
3. Are the 510DBA156M250BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510DBA156M250BAG?
Image 510DBA156M250BAGR 510DBA156M250BAG
Part Number 510DBA156M250BAGR 510DBA156M250BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 156.25 MHz 156.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output HCSL HCSL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 44mA 44mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)