Skyworks Solutions Inc. 510DCA100M300AAG
Part No.:
510DCA100M300AAG
Datasheet:
Anpu510DCA100M300AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 100.3000MHZ HCSL SMD
Frequency:
100.3 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
44mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510DCA100M300AAG on Anpu?
3. Are the 510DCA100M300AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510DCA100M300AAG?
Image 510DCA100M300AAGR 510DCA100M300AAG
Part Number 510DCA100M300AAGR 510DCA100M300AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 100.3 MHz 100.3 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output HCSL HCSL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 44mA 44mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)