Skyworks Solutions Inc. 510EBA102M400AAG
Part No.:
510EBA102M400AAG
Datasheet:
Anpu510EBA102M400AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 102.4000MHZ LVPECL
Frequency:
102.4 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510EBA102M400AAG on Anpu?
3. Are the 510EBA102M400AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510EBA102M400AAG?
Image 510EBA102M400AAGR 510EBA102M400AAG
Part Number 510EBA102M400AAGR 510EBA102M400AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 102.4 MHz 102.4 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)