Skyworks Solutions Inc. 510EBA114M285AAG
Part No.:
510EBA114M285AAG
Datasheet:
Anpu510EBA114M285AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 114.2850MHZ LVPECL
Frequency:
114.285 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510EBA114M285AAG on Anpu?
3. Are the 510EBA114M285AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510EBA114M285AAG?
Image 510EBA114M285AAGR 510EBA114M285AAG
Part Number 510EBA114M285AAGR 510EBA114M285AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 114.285 MHz 114.285 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)