Skyworks Solutions Inc. 510EBA121M109AAG
Part No.:
510EBA121M109AAG
Datasheet:
Anpu510EBA121M109AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 121.1090MHZ LVPECL
Frequency:
121.109 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510EBA121M109AAG on Anpu?
3. Are the 510EBA121M109AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510EBA121M109AAG?
Image 510EBA121M109AAGR 510EBA121M109AAG
Part Number 510EBA121M109AAGR 510EBA121M109AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 121.109 MHz 121.109 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)