Skyworks Solutions Inc. 510EBA159M375BAG
Part No.:
510EBA159M375BAG
Datasheet:
Anpu510EBA159M375BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL
Frequency:
159.375 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510EBA159M375BAG on Anpu?
3. Are the 510EBA159M375BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510EBA159M375BAG?
Image 510EBA159M375BAGR 510EBA159M375BAG
Part Number 510EBA159M375BAGR 510EBA159M375BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 159.375 MHz 159.375 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)