Skyworks Solutions Inc. 510FBA41M6650AAG
Part No.:
510FBA41M6650AAG
Datasheet:
Anpu510FBA41M6650AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 41.6650MHZ LVDS SMD
Frequency:
41.665 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510FBA41M6650AAG on Anpu?
3. Are the 510FBA41M6650AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510FBA41M6650AAG?
Image 510FBA41M6650AAGR 510FBA41M6650AAG
Part Number 510FBA41M6650AAGR 510FBA41M6650AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 41.665 MHz 41.665 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)