Skyworks Solutions Inc. 510FCA106M250AAG
Part No.:
510FCA106M250AAG
Datasheet:
Anpu510FCA106M250AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
Frequency:
106.25 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510FCA106M250AAG on Anpu?
3. Are the 510FCA106M250AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510FCA106M250AAG?
Image 510FCA106M250AAGR 510FCA106M250AAG
Part Number 510FCA106M250AAGR 510FCA106M250AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 106.25 MHz 106.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)