Skyworks Solutions Inc. 510FCA112M410AAG
Part No.:
510FCA112M410AAG
Datasheet:
Anpu510FCA112M410AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 112.4100MHZ LVDS SMD
Frequency:
112.41 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510FCA112M410AAG on Anpu?
3. Are the 510FCA112M410AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510FCA112M410AAG?
Image 510FCA112M410AAGR 510FCA112M410AAG
Part Number 510FCA112M410AAGR 510FCA112M410AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 112.41 MHz 112.41 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)