Skyworks Solutions Inc. 510FCA125M000AAG
Part No.:
510FCA125M000AAG
Datasheet:
Anpu510FCA125M000AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510FCA125M000AAG on Anpu?
3. Are the 510FCA125M000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510FCA125M000AAG?
Image 510FCA125M000AAGR 510FCA125M000AAG
Part Number 510FCA125M000AAGR 510FCA125M000AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 125 MHz 125 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)