Skyworks Solutions Inc. 510FCB62M5000AAG
Part No.:
510FCB62M5000AAG
Datasheet:
Anpu510FCB62M5000AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 62.5000MHZ LVDS SMD
Frequency:
62.5 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510FCB62M5000AAG on Anpu?
3. Are the 510FCB62M5000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510FCB62M5000AAG?
Image 510FCB62M5000AAGR 510FCB62M5000AAG
Part Number 510FCB62M5000AAGR 510FCB62M5000AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 62.5 MHz 62.5 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)