Skyworks Solutions Inc. 510JAA24M0000BAG
Part No.:
510JAA24M0000BAG
Datasheet:
Anpu510JAA24M0000BAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
24 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 510JAA24M0000BAG on Anpu?
3. Are the 510JAA24M0000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510JAA24M0000BAG?
Image 510JAA24M0000BAGR 510JAA24M0000BAG
Part Number 510JAA24M0000BAGR 510JAA24M0000BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 24 MHz 24 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±50ppm ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)