Skyworks Solutions Inc. 510JBA133M330BAG
Part No.:
510JBA133M330BAG
Datasheet:
Anpu510JBA133M330BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 133.3300MHZ LVDS SMD
Frequency:
133.33 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510JBA133M330BAG on Anpu?
3. Are the 510JBA133M330BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510JBA133M330BAG?
Image 510JBA133M330BAGR 510JBA133M330BAG
Part Number 510JBA133M330BAGR 510JBA133M330BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 133.33 MHz 133.33 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)