Skyworks Solutions Inc. 510JBA92M4000AAG
Part No.:
510JBA92M4000AAG
Datasheet:
Anpu510JBA92M4000AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 92.4000MHZ LVDS SMD
Frequency:
92.4 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510JBA92M4000AAG on Anpu?
3. Are the 510JBA92M4000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510JBA92M4000AAG?
Image 510JBA92M4000AAGR 510JBA92M4000AAG
Part Number 510JBA92M4000AAGR 510JBA92M4000AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 92.4 MHz 92.4 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)