Skyworks Solutions Inc. 510JCA106M250BAG
Part No.:
510JCA106M250BAG
Datasheet:
Anpu510JCA106M250BAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
106.25 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 510JCA106M250BAG on Anpu?
3. Are the 510JCA106M250BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510JCA106M250BAG?
Image 510JCA106M250BAGR 510JCA106M250BAG
Part Number 510JCA106M250BAGR 510JCA106M250BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 106.25 MHz 106.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)