Skyworks Solutions Inc. 510JCA110M000BAG
Part No.:
510JCA110M000BAG
Datasheet:
Anpu510JCA110M000BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 110.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
110 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510JCA110M000BAG on Anpu?
3. Are the 510JCA110M000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510JCA110M000BAG?
Image 510JCA110M000BAGR 510JCA110M000BAG
Part Number 510JCA110M000BAGR 510JCA110M000BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 110 MHz 110 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)