Skyworks Solutions Inc. 510JCA148M500BAG
Part No.:
510JCA148M500BAG
Datasheet:
Anpu510JCA148M500BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Frequency:
148.5 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510JCA148M500BAG on Anpu?
3. Are the 510JCA148M500BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510JCA148M500BAG?
Image 510JCA148M500BAGR 510JCA148M500BAG
Part Number 510JCA148M500BAGR 510JCA148M500BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 148.5 MHz 148.5 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)