Skyworks Solutions Inc. 510JCA96M0000BAG
Part No.:
510JCA96M0000BAG
Datasheet:
Anpu510JCA96M0000BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 96.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
96 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510JCA96M0000BAG on Anpu?
3. Are the 510JCA96M0000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510JCA96M0000BAG?
Image 510JCA96M0000BAGR 510JCA96M0000BAG
Part Number 510JCA96M0000BAGR 510JCA96M0000BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 96 MHz 96 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)