Skyworks Solutions Inc. 510JCB156M250BAG
Part No.:
510JCB156M250BAG
Datasheet:
Anpu510JCB156M250BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510JCB156M250BAG on Anpu?
3. Are the 510JCB156M250BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510JCB156M250BAG?
Image 510JCB156M250BAGR 510JCB156M250BAG
Part Number 510JCB156M250BAGR 510JCB156M250BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 156.25 MHz 156.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)