Skyworks Solutions Inc. 510JCB200M000AAGR
Part No.:
510JCB200M000AAGR
Datasheet:
Anpu510JCB200M000AAGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
200 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510JCB200M000AAGR on Anpu?
3. Are the 510JCB200M000AAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510JCB200M000AAGR?
Image 510JCB200M000AAGR
Part Number 510JCB200M000AAGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si510
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 200 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 1.8V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 23mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)