Skyworks Solutions Inc. 510JCBM655360AAG
Part No.:
510JCBM655360AAG
Datasheet:
Anpu510JCBM655360AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 655.3600KHZ LVDS SMD
Frequency:
655.36 kHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510JCBM655360AAG on Anpu?
3. Are the 510JCBM655360AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510JCBM655360AAG?
Image 510JCBM655360AAGR 510JCBM655360AAG
Part Number 510JCBM655360AAGR 510JCBM655360AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 655.36 kHz 655.36 kHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)