Skyworks Solutions Inc. 510KCA148M550BAG
Part No.:
510KCA148M550BAG
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
Anpu510KCA148M550BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 148.5500MHZ CMOS SMD
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Frequency:
148.55 MHz
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510KCA148M550BAG on Anpu?
3. Are the 510KCA148M550BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510KCA148M550BAG?
Image 510KCA148M550BAGR 510KCA148M550BAG
Part Number 510KCA148M550BAGR 510KCA148M550BAG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si510 Si510
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 148.55 MHz 148.55 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)