Skyworks Solutions Inc. 510MAA25M0000AAGR
Part No.:
510MAA25M0000AAGR
Datasheet:
Anpu510MAA25M0000AAGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Frequency:
25 MHz
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510MAA25M0000AAGR on Anpu?
3. Are the 510MAA25M0000AAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510MAA25M0000AAGR?
Image 510MAA25M0000AAGR
Part Number 510MAA25M0000AAGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si510
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 25 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 26mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)