Skyworks Solutions Inc. 510MBA50M0000BAG
Part No.:
510MBA50M0000BAG
Datasheet:
Anpu510MBA50M0000BAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
50 MHz
Output:
CMOS, Dual (In-Phase)
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 510MBA50M0000BAG on Anpu?
3. Are the 510MBA50M0000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510MBA50M0000BAG?
Image 510MBA50M0000BAGR 510MBA50M0000BAG
Part Number 510MBA50M0000BAGR 510MBA50M0000BAG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si510 Si510
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 50 MHz 50 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS, Dual (In-Phase) CMOS, Dual (In-Phase)
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)